LINZA

Контактні лінзи Дніпро

ACUVUE OASYS with Hydraclear Plus


1 950 грн (6 шт + 6 шт)

  999 грн (6 шт)


▫️  Купити: (067) 845-53-57 (Viber)


▫️  Самовивіз з пр. Героїв 32 (Перемога-6). Оплата при отриманні.


▫️  Безкоштовна доставка Новою поштою від 1 299 грн. Післяоплата (2% + 20 грн) або безготівкова оплата (без комісії).

Acuvue Oasys (Акув'ю Оазіс) - лінзи двотижневої заміни від фірми Johnson & Johnson, із силікон-гідрогелевого матеріалу Senofilcon A. Лінзи Acuvue Oasys (Акув'ю Оазіс) відрізняються особливою м'якістю та малою товщиною, завдяки цьому лінзи не відчуваються приношенні. Єдині лінзи в Україні, які у собі поєднують усі властивості гідрогелевих та силікон-гідрогелевих контактних лінз одночасно. Лінзи Acuvue Oasys (Акувью Оазис) мають зволожуючий компонент, що підвищує комфортність носіння лінзи. Лінзи захищають Ваші очі від пересихання при знаходженні в приміщенні з недостатньою вологістю повітря, а також у роботі, що вимагає від Вас великого зорового навантаження.

Acuvue Oasys (Акувью Оазис) можна носити в денному, гнучкому та безперервному режимі до 6 діб.

Лінзи марки ACUVUE OASYS (Акувью Оазис) with Hydraclear блокують понад 90% УФ-А та 99% УФ-В. Лінзи тоновані для зручності поводження - їх легко побачити при маніпуляціях з ними. Купивши контактні лінзи ACUVUE OASYS (Акув'ю Оазис) - Ви набуваєте вдалого поєднання основних переваг сучасних м'яких контактних лінз: високої кисневої проникності лінзи, що дозволяє очам дихати вільно та легко, та зручного асферичного дизайну лінзи, що забезпечує повноцінний комфорт користувачів.

Контактні лінзи ACUVUE Oasys містять унікальний компонент HYDRACLEAR, збагачений вологою.

Контактні лінзи ACUVUE OASYS (Акувью Оазис) with Hydroclear - великий крок уперед у контактній корекції зору, випущений на світовий ринок компанією Johnson & Johnson. Ці лінзи виготовлені з нового покоління ACUVUE Advance і призначені як для денного носіння, так і пролонгованого.

ACUVUE Oasys (Акув'ю Оазис) with Hydraclear – це покоління силікон-гідрогелевих контактних лінз Johnson & Johnson Vision Care, які мають високий рівень кисневої проникності. Очі завжди виглядають ясними та здоровими, як і вранці, коли ви тільки одягли лінзи. Мають найвищий для м'яких контактних лінз рівень захисту від ультрафіолетового випромінювання. Купуйте контактні лінзи ACUVUE Oasys (Акувью Оазис) та насолоджуйтесь комфортом!


Характеристики:


Режим носіння: вдень, або до 6 діб поспіль

Режим заміни: 2 тижні

Упаковка: 6 шт.

Матеріал: Senofilcon A

Тонування: світло-блакитний

Виробник: Johnson&Johnson (США)

Радіус кривизни: 8,4 мм

Діаметр лінзи: 14 мм

Вологовміст: 38 %

Кисневопроникність: 147 Dk/t

Товщина по центру: 0,07 мм

Оптична сила: -0.5 до -12.0; +0.5 до +8.0

Забезпечені УФ-фільтром: так

Дніпро, Кривий Ріг, Кам'янське, Нікополь, Павлоград, Новомосковськ, Марганець, Жовті Води, Апостолове, Верхівцеве, Верхньодніпровськ, Вільногірськ, Зеленодольськ, Покров, Перещепине, Першотравенськ, Підгородне, П'ятихатки, Синельникове, Тернівка.